Drama jako narzędzie w pracy pedagogów, trenerów, coachów

Zapraszamy na intensywny, sześciogodzinny warsztat wprowadzający do świata technik dramowych i teatralnych. Podczas warsztatu uczestnicy/czki doświadczą dramy na własnej skórze, będą uwalniać emocje, wchodzić w role, snuć opowieść, tworzyć rzeźby i „zatrzymane obrazy”.

Cele:
– Zdobycie wiedzy nt. tego, czym jest drama i jak ją wykorzystać w pracy edukacyjnej i trenerskiej,
– Poznanie i omówienie ponad dziesięciu ćwiczeń dramowych tworzących cykl Kolba,
– Stworzenie i bezpieczne wykorzystanie stymulatorów (przedmiotów wprowadzających do historii) plus dalsze instrukcje jak ich używać samodzielnie w pracy trenerskiej.

Dla kogo?
Dla osób pracujących z drugim człowiekiem: pedagogów, psychologów, trenerów, coachów, edukatorów, osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Szkolenie odbędzie się w dniu 16 czerwca 2019 roku w godzinach 11.00 – 17.00 w Łodzi.
Koszt: 160 zł/os.
Zgłoszenia przyjmujemy mailowo do dnia 03.06.2019 r. na adres ola.dulas@spunk.pl z dopiskiem w tytule: Drama, warsztat. Płatność przelewem do 07.06.2019 r. na konto: 17 1750 0012 0000 0000 3823 8361 Raiffeisen Polbank. Po dokonaniu przelewu proszę potwierdzić go mailowo.

Szkolenie poprowadzi:
Michał Maciejak – absolwent prewencji patologii i zagrożeń społecznych oraz profilaktyki i animacji społeczno-kulturalnej. Od 2010 roku współpracuje z placówkami wsparcia dziennego, Instytutem Psychologii Mitu, Centrum Edukacji i Profilaktyki, Stowarzyszeniem Epsilon, a obecnie z Fundacją Nowoczesnej Edukacji SPUNK, Małopolskim Centrum Profilaktyki oraz Centrum Rozwiązaniu Problemów Społecznych. Od 2014 roku przeprowadził ponad 2500 godzin warsztatów, z czego ponad 1900 dramą, jako metodą wiodącą.
Gdy zdejmuje płaszcz roli, w której jest superbohaterem, znika w dobrej literaturze, poezji, kawie i spacerach.
Więcej o Michale i jego pracy znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/michalmaciejaktrenerdramy