Zrzutka na SPUNKA

Wesprzyj nasze działania na rzecz młodzieży, ale też nauczycieli i rodziców w czasie kwarantanny. Jeśli macie możliwości i chęci, żeby nas wesprzeć, będziemy więcej niż wdzięczne. Nasza siłą zawsze była moc osób, które nas wspierały, dodawały otuchy i wierzyły, że to, co robimy jest ważne i potrzebne: https://zrzutka.pl/d4vum8.

W związku z zaistniałą sytuacją, odwołaniem zajęć, spotkań i szkoleń, które miałyśmy poprowadzić oraz niepewnością, czy w ogóle uda nam się wrócić do młodzieży w tym roku szkolnym, przenosimy nasze działania do sieci.
W całym kraju znajduje się ogromna rzesza młodych ludzi, których dojrzewanie przypada na ten trudny okres i nie zatrzymało się wraz z pojawieniem się wirusa. Towarzyszą im rodzice i opiekunowie, którzy chcą wspierać młodych ludzi w tym szczególnie trudnym okresie.
Z nimi wszystkimi chcemy pozostać w kontakcie i nadal działać, tyle, że zdalnie.

Potrzebujemy jednak finansów, żeby przetrwać najtrudniejszy czas, zapłacić telefon, dostęp do Internetu, obsługę stron internetowych, poradnictwa on line, skupić się na tym, na czym znamy się najlepiej, na edukacji i wsparciu.

Każde 10 zł, udostępnienie posta i dobra myśl, są na wagę złota.
Dziękujemy z góry.
Dbajcie o siebie i bądźcie dla siebie dobrzy, cierpliwi i czuli.

~ Ola i Ania