Stay Away, trening samoobrony dla kobiet

Stay Away 1. Fot. Archiwum prywatne

„Stay Away” to program samoobrony opracowany przez specjalistów/tki z International Krav Maga Federation i zaprojektowany specjalnie dla kobiet. Od 1997 roku ponad 30 000 kobiet z całego świata uczestniczyło w seminariach. Teraz czas na Łódź!

Program szkolenia dostosowany jest do kobiet w różnym wieku, aby w stosunkowo krótkim czasie, nauczyć się technik samoobrony podczas ataku, napaści, agresji, etc.

Logiczną konsekwencją treningu jest skupienie się na scenariuszach napaści na tle seksualnym, których kobiety doświadczają najczęściej. Poza doskonaleniem technik w ujęciu stricte fizycznym, trening ma także wymiar psychologiczny. Kluczowe jest aby kobiety nabrały przekonania, że potrafią się obronić i wygenerować niezbędną porcję agresji w sytuacji zagrożenia. Wszystkie techniki obrony są dostosowane do emocjonalnych i fizycznych możliwości kobiet, szczególnie w kontekście różnic między siłą i nastawieniem emocjonalnym napastnika i osoby atakowanej.

Kobiece techniki samoobrony zostały stworzone w kontekście ratowania życia.

Prowadzący: Marcin Leśniak – Instruktor KRAV MAGA dla osób cywilnych. Posiada uprawnienia międzynarodowe, wydane przez kwaterę główną IKMF w Izraelu. Służył w pododdziale bojowym 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, skoczek spadochronowy wojsk powietrzno-desantowych. Pasjonat psychologii w zakresie osobowości i jej wpływu na zachowania. Przez cały czas podnosi kwalifikacje z zakresu Krav Maga oraz procedur bezpieczeństwa poprzez udział w szkoleniach i seminariach prowadzonych przez najlepszych specjalistów na świecie.

„Krav Maga to dla mnie przede wszystkim pasja, dlatego staram się zarazić nią jak największą liczbę osób. Poważnie traktuję zagadnienie bezpieczeństwa i zrobię wszystko, aby moje zajęcia dały Wam możliwie najwięcej wiedzy praktycznej oraz rozwijały Was mentalnie. Dlaczego prowadzę również zajęcia dla dzieci? Bo mam troje własnych.”

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo do dnia 03.02.2019 r. na adres fundacja@spunk.pl z dopiskiem w tytule: Stay Away. Cena: 65 zł, płatna przelewem do 05.02.2018 r. na konto Fundacji SPUNK: 17 1750 0012 0000 0000 3823 8361 Raiffeisen Polbank. Po dokonaniu przelewu proszę potwierdzić go mailowo.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy!